MOHENDŽODÁRO
TANTRA PRO ŽENY

MUDr. Monika Sičová

 

Buďte co nejvíc negativní

Mohendžodáro je tajemný, omlazující a zkrášlující rituál ze starodávné indické tradice přizpůsobený současné ženě a jejím potřebám.  Pro více informací klikněte zde


Pokyny k meditaci Buďte co nejvíc negativní

Délka: 1 h

1. FÁZE: 40 min

Vědomá negativita

Tuto meditaci je vhodné dělat v noci. 40 min buďte co nejvíce negativní jak jen to jde. Zavřete se do místnosti, pusťte si velmi smutnou hudbu, zatemněte okna a nenechte se nikým rušit. Ciťte se, jako byste už nebyli živí, jako kdyby vás život  vyhasl. Říkejte jako mantru: "Ne". Přehrajte si všechny scény z minulosti, kdy jste se cítili bídně, byli jste smutní, neměli jste chuť žít. Všechno to ještě posilněte. Ječte, dělejte rámus, vztekejte se, mluvte sprostě. Jen nesmíte být šťastní, jinak je vše povoleno. Pokud se vám to stane, dejte si facku a pokračujte v negativitě. Dejte kolem sebe polštáře a bušte do nich, skákejte. Vždyť jsou tak odporné! Zjistíte jak je vlastně těžké být 40 min na rozkaz negativní. Je to tím, že pokud se snažíte něco dělat vědomě, nejde to. Když to budete dělat, zjistíte, že stáváte svědkem této události, nejste tím pohlceni, udržujete si odstup. Ale nesnažte se o něj. 

2. FÁZE: 20 min

Radost

Rozsviťte světlo, pusťte si krásnou hudbu, dejte stranou polštáře. A tančete. Říkejte si jako manru: "Ano". 

3. FÁZE

Sprcha

Osprchujte se a nechte s vodou odejít veškerou negativitu. Ucítíte tak v sobě nový impulz říkat ano a tato energie začne plynout. K tomu, abyste se ale dostali na vrchol "ano", musíte nejdříve umět říci "ne".