MOHENDŽODÁRO
TANTRA PRO ŽENY

MUDr. Monika Sičová

 

Jako dotek pírka

Mohendžodáro je tajemný, omlazující a zkrášlující rituál ze starodávné indické tradice přizpůsobený současné ženě a jejím potřebám.  Pro více informací klikněte zde

Chcete se cítit lehce, jako byste se vznášeli? Zkuste tuto krásnou jemnou meditaci. V čem spočívá  její kouzlo? Po jemném doteku začne proudit energie dovnitř, světlo se bude šířit celou vaší hlavou. Proudící energie zasahuje i třetí oko. Odtud se dál šíří do srdce. Celé tělo se začne uvolňovat. Nejdříve bude energie do srdce proudit po kapkách, po měsíci to už bude řeka a po roce hotová povodeň. Vaše srdce se otevře. Budete CÍTIT, ŽE JSTE VESMÍR. 

„ Už nebudete tím, co jste byli - ego už nebude."


Pokyny k meditaci Jako dotek pírka

Délka: 40 min

Obě dlaně položte na zavřené oči a lehce přitiskněte. Ať je váš dotek jako dotek pírka. Je velmi důležité na oči netlačit. Očima proudí jemná energie. Při velkém tlaku se energie bude bouřit a bude proti tlaku bojovat. 40 min si uvědomujte, že vaše ruce nic neváží a netlačte na oči. Díky této meditaci se dostanete do stavu plného uvědomění. 

 

Doporučení

Tuto meditaci můžete dělat např. i ve  vlaku. I když se nedostanete do hlubokého stavu meditace, fyzicky vám to velmi pomůže. Zavřete si oči, vnímejte, jak se vaše tělo uvolňuje a lehce jako pírko si přiložte dlaně na oči. Při lehkém doteku vaše myšlenky přestanou poletovat myslí.

Dělejte tuto meditaci několikrát denně. Stačí i na krátký okamžik. Pomůže vám to při vyčerpanosti, při ztrátě energie (po filmu, čtení, práci na PC).