MOHENDŽODÁRO
TANTRA PRO ŽENY

MUDr. Monika Sičová

 

Meditace Mandala

Mohendžodáro je tajemný, omlazující a zkrášlující rituál ze starodávné indické tradice přizpůsobený současné ženě a jejím potřebám.  Pro více informací klikněte zde

Někdo se zeptal zenového mistra: „Co jste dělal od té doby, co jste byl osvícen?" 
Odpověděl:„Nosím vodu ze studny, štípu dříví v lese, když mám hlad, tak jím, a když jsem ospalý, tak se jdu prospat- to je vše."
Takhle žijí osvícení lidé. Úplně a každým okamžikem. Osho


Pokyny k meditaci Mandala

Délka: 1 h
Počet fází: 4

 

1. FÁZE: 15 min

Běh

S otevřenýma očima nejprve začněte pomalu běhat na místě. Postupně zrychlujte, začněte zvedat kolena co nejvýše, jak vám to půjde. Zhluboka dýchejte a vnímejte uvolňování energie. Nemyslete, nevnímejte tělo, prostě jen běhejte!

2. FÁZE: 15 min

Třtina ve větru

Posaďte se, zavřete si oči a otevřete ústa. Buďte uvolnění. Začněte jemně otáčet tělem. Představte si, že jste třtina ve větru. Vnímejte vítr jak vás naklání dopředu a dozadu, ze strany na stranu, dokola. Energie se vám tak dostane až do centra břicha, pupku.

3. FÁZE: 15 min

Hodinové ručičky

Lehněte si na záda, otevřete oči a kružte s nimi ve směru hodinových ručiček. Pouze očima, ne hlavou! Snažte se pohybovat očima co nejvýrazněji. Důležité v této fázi je mít otevřená ústa, mít uvolněné čelisti a klidný dech. Energii tak dostanete do třetího oka.

4. FÁZE: 15 min

Klid

Zavřete oči a buďte v naprostém klidu.

Doporučení

Kupte si CD

 

CD - OSHO MANDALA MEDITATION

Kupte si Oshovo CD zaměřené právě na meditaci Mandala.

Do obchodu s CD>>

Objednávkový formulář>>