MOHENDŽODÁRO
TANTRA PRO ŽENY

MUDr. Monika Sičová

 

Postavte se svému strachu

Mohendžodáro je tajemný, omlazující a zkrášlující rituál ze starodávné indické tradice přizpůsobený současné ženě a jejím potřebám.  Pro více informací klikněte zde

"Nemůžete se úplně otevřít někomu jinému. Proto v Orientě nevzniklo nic podobného psychoanalýze: u nás vznikla meditace. To je plné otevření se sobě samému. Je to jediná možnost, jak být skutečně opravdový, protože tam není strach." Osho


Nebraňte se svému strach. Prožijte ho!

Běžte naplno do svého strachu

Délka: 40 min

Před tím než půjdete spát si každý večer vyhraďte 40 min času a prožijte svůj strach. Sedněte si do pokoje, zhasněte světlo a začněte se bát. Pracujte s fantazií - vymyslete si duchy, démony apod. Představte si, jak tančí kolem vás a snaží se vás dostat. Jsou všude a je jich spousta. Chtějí vás zabít, uškrtit.. Situaci vyhroťte do maxima. Běžte co nejhlouběji do svého strachu. 

Pokud se u vás objeví strach přes den, nebojujte s ním, stačí ho přijmout. Strach je přirozený. Když ho přijmete a večer ho ještě vyjádříte, začne se situace měnit.

Vnímejte svou prázdnotu

Délka: 20 min

I tato technika se dělá před spaním. Zavřete si oči a 20 min vnímejte svou prázdnotu. Ucítíte strach. To je v pořádku. Třeste se strachem, ale nechte mu tam prostor a neodmítejte ho. Všechno jen přijměte.Za 2-3 týdny ucítíte změnu. Ucítíte blaho. Až se toto blaho setká se strachem, strach vymizí. Obklopí vás nová vlna energie a štěstí.